timeshow
GELECEK KONSER  -   Hayko Cepkin
 
GÜN SAAT DAKİKA SANİYE
Etkinlikler
Tarih Seçiniz:
07 Mart 2018, Çarşamba 22:00

7 Mart Çarşamba
Saat: 22:00
Tayfun Hancılar

Eskiden yeniye Türkçe Rock şarkılarını farklı bir yorumla dinlemek isterseniz Tayfun Hancılar 7 Mart saat 21.30 da Kadıköy Sahne’de sizi bekliyor!

1989 ve 1990 yıllarında Seyir Defteri grubuyla ‘’Uzun Yağmurlardan Sonra’’ ve’’ Tırışkadan Nağmeler’’ adlı iki albüm çalışması yapan Tayfun Hancılar 2008 ve 2010 yılında ‘’Kilit’’ ve ‘’Aldırma ‘’ albümleriyle ‘’Kariyer de yaparım müzik de’’ iddiasını sürdürdü. Barlas Erinç imzalı yeni single çalışması ‘’Seninle’’ ile ocak ayında müzik macerasına devam eden Tayfun Hancılar kendi deyimiyle ’’gündüzleri Onkolog geceleri Şarkıcı’’ olarak önce kendisinin, sonrada dinleyicilerinin hayatını renklendirmeye devam ediyor. Cem Karaca’dan Erkin Koray ‘a eski klasik eserleri ve günümüz rock şarkılarını kendi tarzında seslendirecek olan Tayfun Hancılar’la uzun yıllar süren radyocu alışkanlığı ile ilginç anılarla süslenmiş farklı bir konser…

07 Mart 2018, Çarşamba 22:30

9 Mart Cuma
Saat: 22:30
7 Pink Floydlar ve 2 Prenses

Pink Floyd saygı grubu "7 Pink Floydlar ve 2 Prenses",9 Mart'ta KadıköySahne'de sizlerle...

Pink Floyd'u canlı olarak dinlemek artık mümkün olmasa da, 7 Pink Floydlar ve 2 Prenses efsanevi grubun eserlerini orijinallerine en yakın şekilde çalmaya gayret göstererek izleyicilerine benzer bir deneyim sunuyor.

"Animals"tan "Wish You Were Here"a, "The Wall"dan "Dark Side Of The Moon"a, birçok albümün en iyi parçalarını canlı sahneye taşıyan7 Pink Floydlar ve 2 Prenses, Pink Floyd'a duyduğu saygıyı izleyicileriyle paylaşıyor.

copy
yh